<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Kullanım Şartları ve Sözleşme

Bankasubesi.gen.tr sitesini kullanmaya başlamadan önce lütfen kullanım şartlarımızı ve kurallarımızı okuyun! Sitemizi kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfada yazılı olan şart ve kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.

(1) Kullanıcılar Bankasubesi.gen.tr'nin herhangi bir sayfasını kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdürler. Bankasubesi.gen.tr bu gibi ihlallerle ilgili olarak herhangi bir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmez. Bu gibi ihlallerden doğabilecek sonuçların yükümlülüğü ihlalin sahibi olan kullanıcıya aittir.

(2) Bankasubesi.gen.tr üzerinde yer alan yorumlarınız ve yorum sistemi vasıtası ile gönderdiğiniz - eklediğiniz içeriğin telif haklarının size ait olduğu varsayılmaktadır. Hukuken geçerli olan ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeyen yorumlarınızın tasarrufu size aittir.

(3) Kullanıcılar sayfalar üzerinde yorum yaparken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili tüm mevzuata uymakla yükümlüdür. Yorum yaparken kullandığınız kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize yaptığınız tüm yorumlar, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize yaptığınız yorumların genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması durumunda Bankasubesi.gen.tr hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk yorumu yapan kullanıcıya ait olacaktır. (5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM KULLANICILAR yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.)

Ayrıca;

Sitemizde bulunan bankalarla ve bankalara ait şubelerle dolaylı ya da dolaysız olarak hiçbir bağlantımız yoktur. Bankasubesi.gen.tr sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede bulunan bilgiler Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca sitemizdeki tüm içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygundur.

Web Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar sitemiz kuralları ve kullanım şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.