<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Hakkımızda

Sitemiz Türkiye'mizde bulunan tüm bankaların ve şubelerinin detaylı adres, telefon, şube kodu, swift kodu, çalışma saatleri hakkında bilgi veren bir rehber sitedir. Bankalar ile hiçbir işbirliğimiz bulunmamakta olup, bilgilerin güncelliğini garanti etmeyiz.

Sitemizde bulunan bankalarla ve bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. www.bfmaster.com sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede bulunan bilgiler Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca sitemizdeki tüm içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygundur.

Sitemizin hiçbir banka ile doğrudan ya da dolaylı bir bağlantısı yoktur. Sitede sunulan tüm içerik bilgi amaçlıdır ve doğruluğu tarafımızdan taahhüt edilmez..Bilgiler İlgili bankaların resmi web sitelerinden derlenmiş olup, en doğru ve güncel bilgi için bankaların web sitelerini ziyaret etmenizde fayda vardır.

Sitemiz üzerinden ASLA bankacılık hizmeti verilmez. Sitemiz üzerinde her hangi bir sayfada bankacılık işlemi yapmak için bilgileriniz talep edilirse, lütfen derhal sayfayı terkedip tarafımıza bilgi veriniz. Çünkü sitemizde hiçbir şartla bankacılık hizmeti verilmemektedir.

Sitemizin tek gelir kaynağı reklam gelirleri olup, sitemiz üzerinde son kullanıcıya sunulan bilgilerin tamamı ücretsiz ve anonimdir.